O nás

Odborníci v oblasti výživy zvířat

De Heus Česká republika

De Heus a.s. je českým výrobcem kompletní řady krmných směsí, premixů, koncentrátů a krmných specialit pro hospodářská zvířata. Jsme součástí mezinárodní společnosti De Heus Animal Nutrition. S roční produkcí okolo 300 tisíc tun jsme největší nezávislý výrobce krmiv v Česku. Našimi zákazníky jsou malí i velcí zemědělci a integrace v ČR, na Slovensku a v Maďarsku, které zavážíme z našich výrobních závodů v Marefách u Bučovic a v Běstovicích u Chocně. Poskytujeme na farmy výživové koncepty, které zajišťují maximální zdraví a optimální výkon drůbeže, prasat, přežvýkavců a ryb. Farmářům nabízíme i naše poradenství a pomoc při obchodování se zvířaty.

Vyrábíme také krmiva pro koně značky Energys. Pro domácí chovy hospodářských zvířat nabízíme krmiva Energys Hobby a Venkov & tradice. Tyto značky prodáváme prostřednictvím široké sítě distributorů a prodejců.

De Heus Animal Nutrition

Založení společnosti De Heus se datuje do roku 1911, kdy pradědeček současných majitelů založil v nizozemském Barneveldu firmu na výrobu a prodej krmných surovin. Společnost se dále rozrůstala a v rámci holandského trhu se zvyšoval její význam. Na konci minulého století pak začala s nástupem současné, již 4. generace rodiny De Heus, expandovat také do zahraničí. V současné době má De Heus více než 90 továren na 4 kontinentech, téměř 10 000 zaměstnanců a s celkovou roční produkcí okolo 12 000 000 tun patří do TOP 10 světových výrobců krmiv pro hospodářská zvířata.